Nasza oferta

 Kurs majsterkowania

 Pomachaj sobie...
... czyli jak skonstruować własnego ptaszka, a nawet całą gromadkę >>

 Niedziela, 23.09.2018
Dora, Gerard, Maryna
dziś nie obchodzą imienin. Dlaczego? Ponieważ obchodzą je jutro ! :)

 Dla Ciebie
Kurs majsterkowania
Trochę historii
Ankiety
Księga gości
Subskrypcja

 Poleć nas znajomym
Wybierz treść emaila do przyjaciela:

standardowa

poważna
luzacka
amerykańska
 Trochę historii

Trochę historii jeszcze nikomu nie zaszkodziło :)

Historia naszej historii jest na razie jeszcze krótka, ale za to jakże treściwa :) Skoro juz "wpadłeś" na tę stronę, zapraszamy Cię do zapoznania się z naszymi korzeniami.

Początek historii, jak to zwykle w życiu bywa znajduje się na końcu, czyli na samym dole (dzięki temu najnowsze wydarzenia zawsze będą znajdować się u góry - a więc tam, gdzie ich miejsce :)


Wersje przeglądarek - część II 07.08.2005
Na skutek problemów z wyświetlaniem się zawartości naszej strony w innych przeglądarkach niż Internet Explorer, dokonaliśmy pewnych modyfikacji i od dziś strona www.infografnet.pl powinna prawidłowo wyświetlać się we wszystkich przeglądarkach, również w Operze (wersja powyżej 8.02) i Firefox !.


Wersje przeglądarek - część I 07.08.2005
Stare przysłowie powiada: "co za dużo, to nie zdrowo". Tak, różnych wersji przeglądarek internetowych jest zdecydowanie o kilka za dużo :)

Człowiek ciężko się napracuje, stworzy własną stronę www, po czym siada wygodnie w fotelu (lub na taborecie, zależnie od tego, co posiada), uruchamia kilka różnych przeglądarek, aby z zadowoleniem obejrzeć efekty swojej pracy i... właśnie... ciężko to opisać. Włos się jeży, a twarz ze zdziwienia coraz szerzej otwiera swoje podwoje (potocznie powiedzielibyśmy: "półka siada" :). Dlaczego? Ponieważ okazuje się, że świat komputerów nie jest taki łatwy i przyjemny, jak to opisuje Lila w Księdze Gości...
R E K L A M A
... dopiero Infografnet sprawia, że staje się inaczej :)
K O N I E C    R E K L A M Y


Nowe narodziny 01.07.2005
W lipcu 2005 r. rozpoczął się nowy etap naszej pracy, powstały nowe idee, między innymi pomysł stworzenia tej strony internetowej. Całą zdobytą wcześniej wiedzę i doświadczenie postanowiliśmy w nowy sposób wykorzystać do nadania wysokiej jakości naszych usług świadczonych Tobie. Był to przełomowy moment naszej historii, ktorego namacalnym efektem jest obecny, nowy obraz naszej firmy.


Na początku był chaos 01.01.2002
Kto wie, może i był. Ale jeśli to prawda, to tylko do końca roku 2001. Pierwszego dnia stycznia 2002 r., firma Infografnet oficjalnie rozpoczęła swoją dzialalność :)